פורץ כספות מקצועי

פריצת מנעול הכספת תוך דקות 🔒

שחרור הנעילה וקידוד מחדש ⛓️

שירות פריצת כספות מקצועי🔎

פריצת כספות ללא נזק

זמינות 24 שעות ביממה התקשרו והצוות שלנו בדרך אליכם 📲

שירות פריצת כספות

שירות פריצת כספת במחיר אטרקטיבי. שירות עם אחריות במחיר הוגן. נשמח לעמוד לשירותכם!
מנעולן-YLOCKS
YLOCKS
החלפת מנעולים

פורץ כספות בתל אביב גדולות וקטנות במחירים מיוחדים לכל כיס ניסיון של 20 שנה בתחום פורץ ללא נזק כל כספת פריצה כספת  ברמת גן לפרטים 0533015201 

מה היתרונות שלנו ולמה כדאי לכם – פריצת כספות זאת המומחיות שלנו כחברת מנעולנים מקצועית לבחור בנו?

כספות משמשות אותנו למגוון רחב של שימושים, ביניהם שימושים כספיים ושימושים ביטחוניים. לכל אחד בביתו ובמשרדו ישנם חפצים שעליהם הוא היה מעוניין לשמור יותר מהשמירה הרגילה המקובלת בארון הבית. שמירה קפדנית והרמטית יותר. יש פריטים רגשיים או אינטימיים, פריטים שעלותם גבוהה מאוד כמו תכשיטים וכסף מזומן, ויש פריטים שאנחנו מחויבים מתוקף החוק לשמור עליהם, כלי נשק וכלים ביטחוניים אחרים.
כמו כל מכשיר בעל מנגנון הכספת איננה חסינה מתקלות, גם אם מדובר בכספת של מותג מובחר, יתכן גם בכספות אלו תקלות לעיתים רחוקות, עקב בלאי טבעי או תקלה אלקטרונית. פתיחת כספת לא נעשית בכל פעם שמתחשק אלא כשיש צורך ובדרך כלל הצורך הזה דחוף. לכן, במידה ויש תקלה בכספת ואתם לא מצליחים לפתוח או או לנעול אותה, זה השלב שבו הצוות המקצועי שלנו נכנס לתמונה.

כספות אלקטרוניות וכספות גדולות במיוחד

בחנויות תכשיטים וכן במקומות מסויימים עשויים להיות מותקנים כספות בעלות מבנה גדול במיוחד, דלתות כבדות ושיטות נעילה מתוחכמות. על מנת להתמודד עם מנגנונים מתקדמים ואיכותיים שכאלה יש צורך בהכשרה ארוכה, ידע מקצועי וניסיון רב.
בחברתנו תמצאו אנשי צוות מיומנים במיוחד בעלי ניסיון רב בתחום הכספות, ויכולת לביצוע פריצת כספות ללא נזק לכספת עצמה.

תודעת שירות גבוהה

צוות השירות שלנו הוא לא רק צוות מקצועי, אלא גם צוות אנושי והגון, אנחנו יודעים שהכספת שלכם יכולה להיות המקום הכי כמוס שלכם, אנחנו פה בשבילכם, לשמור על הפרטיות שלכם ולאפשר לכם להגן עליה כרצונכם. סודיות מובטחת.

יאיר פורץ כספות מקצועי
ללא נזק יש את כל הציוד הנדרש
פורץ כספות גדולת וקטנות
וגם שינוע כספות גדלות במיוחד
יש המכשור הכי מתקדם בעולם
שלחו תמונה של הכספת תקבלו הצעת מחיר במקום התקשרו 0533015201

כספת ‏דיגיטלית
כספות דיגיטאליות עם לוח מקשים מופעלות ע"י קוד בן 3-8 ספרות בריחים בקוטר 16 מ"מ מנגנון הנעילה מופעל ע"י סוללות מפתח לגיבוי במקרה של כספת נעולה התרעה על סוללות חלשות. מחיר מיוחד 199 ₪

פורץ כספות בכל גודל ובכל משקל גדלות וקטנות פתיחה כספות ללא נזק
יש לנו את המיכשור הכי מתקדם בארץ ממש כמו בסרטים