יאיר פתרונות טכניים

יאיר פתרונות טכניים

מהי דלת טרוקה?

דלת טרוקה זהו מצב שבו המפתח נמצא בצד השני של המנעול ואתם לא מצליחים להיכנס. מצב זה מאפשר פריצה של הדלת ללא כל נזק מכיוון שהדלת סגורה באמצעות הלשונית בלבד, הפתרון הוא לכופף אותה באמצעות ציוד מתקדם המאפשר פריצה ללא כל נזק. 

איך בוחרים מנעולן בצורה הטובה ביותר?

להיתקע מחוץ לבית או לאוטו שלכם זה בטוח לא משהו שהוא נעים בשבילכם. בין אם אתם גרים בדירה בבניין או שאתם גרים בבית פרטי כשהדלת ננעלת והמפתח נשכח בפנים אין לנו ברירה אחרת אלא להוציא את הפלאפון (במידה וגם אותו לא שכחתם) ולהתקשר למנעולן באזור שלנו.

הגענו לעשות לכם סדר איך לבחור מנעולן בצורה הטובה ביותר.

הפרמטרים שצריך לבדוק לפני שמתקשרים למנעולן:

הפרמטרים שצריך לבדוק לפני שמתקשרים למנעולן:

  • הפרמטר הראשון שנבדוק הוא תעודת יושר – מנעולן שמגיע לפרוץ את הדלת שלכם הוא מישהו שקיבל אישור ממשטרת ישראל להיות בעל כלי פריצה לשימוש מסחרי ולכן על פי חוק הוא חייב להחזיק בתעודת יושר ממשטרת ישראל.
  • שייכות לארגון המנעולנים הישראלי – ב2020 כל מנעולן בישראל שמכבד את עצמו ואת מקצועו יהיה חבר בארגון המנעולנים הישראלי. ארגון זה נועד לאגד את כל המנעולנים המקצוענים בתחומם ובעצם להציב רף של כביכול רמה יותר גבוהה ממנעולנים שלא נמצאים באיגוד. חשוב לציין שישנם הרבה מנעולנים בכל אזורי הארץ שלא משתייכים לאיגוד מכיוון שהם עוסקים בתחום רק כהשלמת הכנסה, אמנם הם לא פחות מקצוענים ותעודת היושר שלהם צריכה להספיק בשבילכם על מנת שתתנו בהם אמון.
  • תחומי התמחות – בין אם אתה מנעולן שעובד בתל אביב או מנעולן בחיפה, לרוב המנעולנים יהיה תחום התמחות ספציפי ופריצות מדויקות שהם עושים. בדרך כלל מנעולן שמגיע מתחום הדלתות ייתן שירותי פריצה אך ורק לדלתות של בית ורכב ולא ייתן שירותי פריצה לכספות או לשערים.
  • ביקורות והמלצות – פרמטר אחרון שנבדוק לפני שנתקשר למנעולן שלנו הוא: כמה באמת המנעולן טוב והאם אנשים שחוו את שירותיו בעבר ממליצים עליו? את כל המידע הזה אנחנו כמובן נוכל לבדוק או בפייסבוק או בגוגל, כיום כל בעל עסק או איש מקצוע שמכבד את עצמו מראה נוכחות בדיגיטל – אם זה אתר אינטרנט ייצוגי לעסק שלך או לכל הפחות דף פייסבוק רשמי שבו הלקוחות יוכלו לשתף חוויות מהשירות ויוכלו ליצור קשר עם איש המקצוע ביותר נוחות.
  • זמינות – מנעולן מקצועי לא ייתן לאדם בשעת לחץ לחכות לו הרבה זמן מחוץ לבית ואנשי המקצוע החזקים בתחום מבטיחים זמינות של 20-30 דקות ומענה מהיר. ככה כל לקוח שצריך פריצה דחופה יכול להיות רגוע כי הוא יודע שאיש המקצוע ייתן לו מענה מקצועי ומהיר.

לסיכום:

את המנעולן לבית ולאוטו שלך לא בוחרים בקלות ראש!

ברור לי לגמרי שלמנעולן קוראים בשעת צרה כשנותרים מחוץ לבית או שהמפתח של הרכב נשאר בפנים, ובשעת לחץ אני בטוח שלא תתרכזו בפייסבוק או בגוגל כדי לקרוא ביקורות ולעשות חקר שוק בצורה טובה ויותר דחוף לכם שיגיע כמה שיותר מהר ומפלס הלחץ שלכם יירד – ואתם צודקים, מנעולן מקצועי יגיע אליך לא יאוחר מ30 דקות מרגע ההתקשרות וייתן מענה מיידי ומהיר.

איך פורצים דלת עץ

פריצת דלת עץ מתבצעת עם מקדחה גודחים לתוך המנעול עד שזה ניפתח ואנחנו עושים את זה ללא נזק לדדלת שככה בסוף לא צריך להזמין נגר לדלת כך שרק צריך להחליף

קרא עוד »

מנעול לדלת הזזה אלומיניום וטרינה

מנעול לדלת אלומיניום אפשר להרכיב כמעט על כל דלת בדרך כלל זה דלתות הזזה זה מנעול מיוחד שעובר בו פין לתוך הדלת התקנה מנעול לדלת אלומיניום תיקון דלת אלומיניום החלפה

קרא עוד »

פורץ כספות ושיקום הכספת

אנחנו מבצעים פריצה לכספת וגם משקמים אותה שתחזור לעבוד עושים הלחמות צובעים אותם והיא הופכת לממש חדשה הרי מה זה כספת גוש ברזל וברזל תמיד אפשר לחדש פורץ כספות בפריסה

קרא עוד »

מנעולן בתל אביב פורץ דלתות

אם אתה נתקעתם מחוץ לדלת אתם צריכים מנעולן בתל אביב פורץ דלתות פורץ מנעולים החלפת מנגנון בדלת עץ או כל דבר שקשור במנעולים מה אנחנו עושים פותחים ולא הורסים את

קרא עוד »
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]