יאיר פתרונות טכניים

יאיר פתרונות טכניים

מהי דלת טרוקה?

דלת טרוקה זהו מצב שבו המפתח נמצא בצד השני של המנעול ואתם לא מצליחים להיכנס. מצב זה מאפשר פריצה של הדלת ללא כל נזק מכיוון שהדלת סגורה באמצעות הלשונית בלבד, הפתרון הוא לכופף אותה באמצעות ציוד מתקדם המאפשר פריצה ללא כל נזק. 

איך לבחור מנעולן?

שכחתם את המפתח באוטו? התקשרו אלינו
מנעולן-YLOCKS
YLOCKS
החלפת מנעולים

אם יש לכם בעיה כלשהי הקשורה למנעולים, אתם רוצים לבחור מנעולן מקומי אמין שיכול לספק את השירותים שאתם צריכים, בין אם מדובר בתחזוקת מנעולים, תיקון או נעילת חירום, הבחירה בחברה או באדם הנכון היא המפתח. בחירת מנעולן היא עניין ביטחוני לביתכם או לעסק שלכם. אתם רוצים להבטיח שהם בקיאים, מיומנים ומספקים שירות איכותי. וכמובן, אתם רוצים לשלם מחיר הוגן עבור העבודה.

אז איך תוכלו לבחור את האדם הטוב ביותר לעבודה? לפניכם מספר שלבים שמומלץ לעבור עליהם בעת בחירת מנעולן.

1) תהיו ברורים לגבי שירותי המנעולן שאתם צריכים –

הדבר הראשון לעשות הוא להחליט בדיוק לאיזה שירות אתם זקוקים. אתם רוצים להיות בטוחים, כשאתם פונים למנעולן, הוא יהיה מסוגל לבצע את סוגי השירותים הנכונים. בקשות נפוצות כוללות:

– התקנת מנעולים מכניים או אלקטרוניים בנכסי מגורים ומסחר  

– אחזקה או החלפת מנעולים 

– תיקון מנעולים

– יצירת עותקים או שכפול מפתחות

– החלפת כרטיסי גישה אלקטרוניים  

– תיקון רכיבים של מערכת ללא מפתח, ביומטריה או בקרת גישה 

– מענה לשיחות חירום במקרה של נעילה מקרית או מנעולים שבורים.

2) גלו מי יכול לספק את השירות –

קבלו רשימה של אנשי מקצוע למנעולים מקומיים מחיפוש באינטרנט או ממקור אחר. גלו אילו שירותים מציע כל ספק וצמצמו את אפשרויותיכם לכמה מסוימות. התקשרו או בקרו באתרי האינטרנט שלהם כדי לראות אילו חברות מציעות את שירותי המנעולים הספציפיים שאתם זקוקים להם. אם השירות שאתם זקוקים לו אינו דחוף, גלו אילו מנעולנים יכולים לתזמן מישהו להגיע בזמן שמתאים לכם.

3) קבלו תמורה עבור המחיר אותו אתם משלמים –

אנו לא אומרים שהמנעולן שייקח לכם את הסכום הגדול ביותר הוא בהכרח הכי מקצועי, ואנו גם לא טוענים שלא. אבל שימו לב שמדובר באדם בעל ניסיון ש”יודע מה הוא עושה” בנוסף ישנם הרבה בעלי מקצוע מהתחום שיעניקו לכם אחריות על העבודה אשר ביצעו, מה שידאיג אותכם במידה מועטה.

4) בקשו לראות אישורים –

אמנם בישראל אין החובה לרישיון על מנת לעבוד בתור מנעולן, ואין זה אומר שמנעולן שאין בידו רישיון פחות טוב או מקצועי, אבל אם מודאגים מהעניין ורוצים להיות בטוחים שמי שהזמנתם קיבל תעודת הסמכה, אל תתביישו לבקש אותה ממנו.

5) שימו לב לתיעוד –

לבסוף, כאשר המנעולן מופיע כדי לבצע את התיקונים או השירותים הדרושים, בקשו לאשר את ההערכה שכבר סופקה. אל תשלמו עבור השירות או הוציאו את כרטיס האשראי עד אשר הסכמתם לעבודה המוצעת. המנעולן עשוי לבקש לראות את תעודת הזהות שלך ולמלא טופס הרשאה. אל דאגה, זהו סימן של איש מקצוע אמין. עליהם לבקש זיהוי כדי לאשר שאתם באמת בעלי הנכס או בעלי הרכב לפני תחילת העבודה.

6) קבלו חשבונית בעבור השירותים –

כאשר העבודה נעשתה, וודאו שאתם מקבלים עותק של החשבונית עם העלות הסופית של השירותים. יש לרשום בחשבונית את כל המנעולים שהוחלפו, זמן עבודה של המנעולן ותמחור מיוחד לשירותי חירום. יתכן שתצטרכו להגיש מסמך מפורט זה לחברת הביטוח שלכם במידת הצורך.

7) ממה להימנע כששוכרים מנעולן ?

להלן מספר סימנים לכך שעליכם לסרב בנימוס לשירותיו של מנעולן מסוים :

– מחירים טובים מכדי להיות אמיתיים. לעתים קרובות המחיר שתשלם בסופו של דבר גבוה בהרבה.

– אין כתובת מוגדרת לעסק.

– אין אזור שירות מוגדר או שטווח השירותים גדול מאוד. לרוב זה סימן לכך שאתה פונה אל מתווך שיוסיף עמלות נוספות לדמי השירות של המנעולן.

– לא ניתנת הערכה כספית לעבודות תיקון.

– ביקורות לא טובות ברשת.

 

דלתות זכוכית

דלת כניסה לבניין

מנעולן מוסמך

כספות

החלפת מנעולים

מחפש שרותי מנעולן בתל אביב והמרכז? הגעת למקום הנכון!

אנו דואגים לביטחון האישי ולשקט הנפשי שלכם. צוות המנעולים המקצועי של YLOCKS זמין לשרותכם 24 שעות ביממה. 

אזורי שירות

קבלו שירות מקצועי של מנעולן בגבעתיים שייתן לכם את השירות הטוב ביותר.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]