יאיר פתרונות טכניים

יאיר פתרונות טכניים

אודותינו

כששירות מקצועי פוגש לב גדול,
שירותי מנעולנים מהירים ויעילים בדרך אליכם! 

חברתנו מספקת מגוון שירותים בתחום המנעולנות: פריצת דירות, פריצת רכבים, החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, כיוון דלתות, שכפול מפתחות ושלטים ופריצה לכספות.
מקצועיות ומומחיות
הצוות שלנו עבר הכשרה ארוכה ומורכבת על ידי חברות ההכשרה המובחרות ביותר בתחום להכשרת מנעולנים. המקצועיות הרבה שלנו נובעת מכך שאנו תמיד בחוד החנית של עולם המנעולים, צוותי הפעולה שלנו משתתפים בכנסים והשתלמויות חדשניות בתחום, ומתעדכנים בחוקים חדשים ותקנות של משטרת ישראל ועוד.
שירות ידידותי ואדיב בכל רגע
חוויית השירות של לקוחותינו עומדת בראש מעייננו, אנחנו שמים לנגדנו תמיד את מצבו הרגשי והנפשי של הלקוח, בפרט בתחום רגיש זה, בו הלחץ והחשש רבים כל כך, אנחנו פה תמיד בשביל הלקוחות, לדבר ברכות, לסייע במהירות לפתור את הבעיה, מתוך ראש פתוח וחשיבה יצירתית. פתוחים לביקורת ולפירגון תמידי מהלקוחות ותמיד נעשה הכל על מנת שלקוחותינו יהיו מרוצים.
מחירים טובים עם הלב ללקוחות
תחום המנעולנות והפריצה הוא תחום תחרותי ביותר, אנחנו דוגלים במתן הצעת מחיר הוגנת בתמורה לעבודה שלנו, ותמיד נעשה הכל על מנת לצמצם את העלות הצפויה שלכם ככל האפשר באמצעות טכניקות חדשות וטכנולוגיות מתקדמות לפריצה והחלפת רכיבים רלוונטיים.
ניסיון רב
הצוות שלנו בעל ניסיון רב של שנים רבות בתחום הפריצה, אפשר לומר שכמעט אין מקרה שמצליח להפתיע אותנו. הודות להתמודדות רצופה מידי יום במגוון רחב מאוד של מקרים פיתחנו במשך השנים דרכים ושיטות שונות גם לזרז את המענה וגם למצוא פתרונות זולים לכל מקרה. כמובן שלא בכל מצב יש פתרונות קסם, אך קורה לא אחת, שמה שנראה כמו מצב בו נדרש פתרון יקר מאוד, עם יצירתיות והשקעה ניתן להוזיל את השירות במאות אחוזים.

לקוחות קבועים
יש לכם צי רכבים? מנהלים מוסד או ארגון? זקוקים לשירותי מנעולנות לעיתים תכופות, אנחנו פה בשבילכם, לתת לכם הצעת מחיר ולהרכיב ביחד אתכם תוכנית מיוחדת לשירות מיומן ויסודי לכל שירות שתצטרכו.
לפרטים ומידע נוסף, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם, עם מחיר הוגן ושירות מקצועי ומהיר! 0533015201 יאיר מנעולן